Image
  Image

  Quantum – kwantowy analizator ciała

  W obecnych czasach innowacyjność i elektronika zrewolucjonizowały cały świat, zatem zrozumiałe jest, iż obszar diagnostyki szybkim krokiem idzie w kierunku pozyskiwania pełnej wiedzy o człowieku przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych. Korzystanie z kwantowej medycyny jako podstawy znalazło zastosowanie w opracowaniu zaawansowanego sprzętu elektronicznego umożliwiającego odbiór pola magnetycznego ludzkich komórek, jakim jest m.in. biorezonas Quantum.

  Biorezonans QUANTUM jest  nowoczesnym urządzeniem pomiarowym służącym do szybkiej oceny kondycji organizmu, zostało skonstruowane w oparciu o badania naukowe przeprowadzane na astronautach. Pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji,  generując OCENĘ KOMPLEKSOWĄ organizmu i określając indywidualne zalecenia dla każdego człowieka. Jest w stanie wskazać wszelakie patologie komórki zanim jeszcze wywołają one widoczne objawy, co pomaga zapobiec rozwojowi wielu chorób.

  Wyniki zapisane są w 41 raportach szczegółowych . Daje to bogaty materiał do analizy. Pozwala na szybką ocenę niedoboru witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, układu odpornościowego, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego działania narządów; trzustki, płuc, wątroby, nerek, śledziony, żołądka, jelit i mózgu.

  Pomiar trwa krótko, nie jest uciążliwy ani niebezpieczny dla pacjenta, a co najważniejsze, daje niezwykle szeroką informację o tym co się dzieje w organizmie. Wyniki są porównywalne z wynikami laboratoryjnymi.

  Przygotowanie do badania: - na 3 godziny przed analizą, należy nie pić kawy, herbaty, alkoholu i nie spożywać pokarmów. Przeciwwskazania: - ciąża i rozrusznik serca.

  Umów się na wizytę

  +48 662 777 411

  ©2024 Energia Życia - Gabinet Medycyny Chińskiej