Image

  Terapie odchudzające Piaseczno – Energia Życia

  Jeśli masz problem z nadwagą, a nie chcesz męczyć się dietami i wyczerpującymi treningami, ta metoda odchudzania jest dla Ciebie. Medycyna chińska pozwala walczyć z nadwagą za pomocą akupunktury, masażu, diety ziołowej, terapii oddechowej.

  Odchudzanie akupunktura Piaseczno – Energia Życia

  Za pomocą akupunktury i masażu stymulujemy punkty energetyczne w ciele. Przywrócona równowaga energetyczna sprawia, że organizm lepiej i sprawniej funkcjonuje. Dodatkowo akupunktura pomaga w oczyszczeniu organizmu. Efektem jest pozbycie się z organizmu zalegających toksyn, lepsze trawienie, a w efekcie spadek wagi. Oczyszczony z toksyn organizm ma lepszy metabolizm, który jest podstawą chudnięcia.

  Ziołolecznictwo i dieta

  Zioła chińskie, jak również pewne przyzwyczajenia żywieniowe także odnoszą sukces w walce z nadwagą. Warto zwrócić uwagę na to w jakiej formie posiłki są spożywane. Dla lepszego trawienia i podkręcenia metabolizmu korzystne jest spożywanie posilków w formie ciepłej zupy. Zapraszamy do gabinetu Energia Życia w celu ustalenia najbardziej skutecznej metody walki z nadwagą.

  Image
  ©2024 Energia Życia - Gabinet Medycyny Chińskiej